فارسی | English
ارتباط با ما

تلفن روابط عمومی مرکزی جمعیت امام علی
23051110

کارآفرینی و توانمندسازی مددجویان در جمعیت امام علی

هم اکنون در دفاتر مختلف جمعیت فعالیت های کارآفرینی با هدف درآمدزایی برای افراد تحت پوشش انجام می شود. محصولات جمعیت امام علی در حال حاضر در سه دسته خوراکی، پوشاک و محصولات هنری و تزئینی دسته بندی می شوند. همچنین این کالاها برای رده های سنی کودک، نوجوان و جوان و یا مناسب برای خانواده می باشند. تولید کنندگان این محصولات را معمولا بانوان و دیگر مددجویان تحت پوشش جمعیت تشکیل می دهند.
جمعیت امام علی همواره با رویکرد توانمندسازی تلاش کرده است تا خانواده های تحت پوشش خود را پس مدتی از چرخه نیاز به خود خارج سازد و کمک شان کند تا روی پای خود بایستند. در سالهای اخیر جمعیت فعالیت های کارآفرینانه را با رویکرد توانمندسازی مددجویان و خانواده های تحت پوشش خود به صورت جدی در پیش گرفته است.


انواع محصولات تولیدی تحت حمایت واحد کارآفرینی جمعیت امام علی

محصولات تولیدی بانوان سرپرست خانوار
-----------------
پوشاک شامل:

انواع بافتنی
انواع دوختنی به صورت سفارشی

خوراکی ها شامل:

انواع ترشیجات و شور
انواع مرباجات
انواع سبزی آماده پاک کرده، سرخ کرده و بسته بندی با لیبل
سمبوسه و نان افغانی خانگی

محصولات خانه های ایرانی جمعیت
-------------

کیف های دوستدار محیط زیست
عروسک
وسایل تزئینی و هنر
نقاشی کودکان
انواع کارت پستال سفارشی
چاپ بر روی لباس و لیوان و سرامیک و چوب
گل مصنوعی

«برخی از محصولات تولیدی توسط مددجویان تحت پوشش تولید و عواید حاصل از فروش آن کاملا به خود آنها می رسد. برخی دیگر نیز با همکاری خانه های ایرانی تولید می شود و عواید حاصل از فروش آن به مصرف هزینه های نگهداری این خانه ها خواهد رسید. همچنین در میان کودکان تولید کننده عده زیادی از آنها کودکان کار و خیابان هستند که اکنون با حضور در برنامه های کارآفرینی فرهنگی جمعیت امام علی فرصتی برای آنها فراهم آمده است تا در کنار تامین هزینه های زندگی بتوانند در فضایی فرهنگی در خانه های ایرانی به تحصیل و سواد آموزی بپردازند و آینده بهتری را پیش چشمان خود ببینند. با خرید و معرفی این محصولات به دوستان تان، جمعیت امام علی را در ادامه راهی که در پیش گرفته است یاری کنید.
برای اطلاع و سفارش محصولات می توانید به خانه های ایرانی جمعیت امام علی بیآیید و یا با 23051110 روابط عمومی جمعیت تماس بگیرید.

همچنین برای اطلاع بیشتر و خرید آنلاین محصولات جمعیت امام علی به وبسایت زیر سر بزنید:
www.kadokhoone.com/sosapoverty
-----------------------------------------------------------------------------

همه ما اعضای جمعیت امام علی(ع)داوطلبانه فعالیت می کنیم و برای گسترش فرهنگ دگرخواهی .و انجام فعالیت های اجتماعی جمع شده ایم

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به جمعیت مستقل امداد دانشجویی_مردمی امام علی(ع) می باشد